Zespół

Alma Laber-Tomaszewska Dyrektor zarządzający, Prezes Zarządu ATHA Sp. z o.o.

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Wydział Gospodarki Narodowej). Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w księgowości i zarządzaniu finansami. W tym okresie pełniła funkcje m.in.: kontrolera finansowego, głównego księgowego i dyrektora finansowego w międzynarodowych firmach.

W 2012 roku ukończyła kurs w zakresie zarządzania w Anderson Graduate School of Management na University of California, Los Angeles.

W 2014 uzyskała wpis na listę doradców podatkowych.

Beata Bąkowska-Tomaś Dyrektor działu Kadr i Płac, Członek Zarządu ATHA HR Sp. z o.o.

Beata jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Menedżer MŚP na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w zakresie Zarządzania Kadrami na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Posiada prawie 15-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR (kwalifikacje zawodowe w obrębie zawodu: specjalista do spraw kadr - kod zawodu 242307 oraz specjalista do spraw wynagrodzeń - kod zawodu 242310).

Amerykański pisarz Napoleon Hill powiedział: „Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.” Ten cytat był i jest moim życiowym mottem zarówno na gruncie zawodowym jak i osobistym.

Przez wielu jestem postrzegana jako osoba konkretna, ambitna, zaangażowana, nastawiona na rozwój i dążenie do celu. Moja mocna osobowość pozwala mi realizować rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe - nie szukam problemów ale ich rozwiązań. Lubię być najlepsza – to rodzi potrzebę nieustannego rozwoju. Uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach pozwala mi zdobytą wiedzę usystematyzować/doskonalić oraz umiejętnie wykorzystywać w codziennej pracy, wieloletnie doświadczenie zawodowe sprawia, że jestem kompetentnym specjalistą.

Irena Laber Członek Zarządu ATHA ACM Sp. z o.o.

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Wydział Gospodarki Narodowej). Posiada prawie 30-letnie doświadczenie księgowe.

W 2000 roku uzyskała uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, świadectwo kwalifikacyjne nr 20666/00.

Od 2002 Członek Zarządu ACM System Sp. z o.o. (obecnie ATHA ACM Sp. z o.o.).