Referencje

 • BAAD Games Studio Sp. z o.o.

  BAAD Games Studio wyraża pełnię zadowolenia i satysfakcji, jaka rodzi się na myśl o współpracy z Biurem Rachunkowym ATHA, które cechuje profesjonalizm, rzetelność, chęć pomocy i wsparcia nawet w najtrudniejszych sprawach, duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście.

 • BEETSMA Sp. z o.o.

  W imieniu zarządu BEETSMA Sp. z o.o. jest mi miło udzielić referencji biuru rachunkowemu ATHA, ul. Paprotnej 7 we Wrocławiu. Nasza spółka powierzyła prowadzenie ksiąg oraz obsługę płacową biuru rachunkowemu ATHA już w 2009 roku. Od początku współpracy Pani Irena, Pani Alma i Pani Beata dały się poznać jako zespół kompetentnych fachowców, dzięki którym prowadzenie firmy stało się dużo łatwiejsze. Personel biura rachunkowego gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Pracownicy ATHA wykazują duże zaangażowanie i aktywność w codziennej współpracy.

 • Kiesel Polska Sp. z o.o.

  Współpracujemy z biurem rachunkowym ATHA od 2009 roku w zakresie kompleksowej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej. Wszystkie usługi są realizowane rzetelnie, terminowo, z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami i dużym zaangażowaniem w wykonane obowiązki.

 • MT-Silesia

  Współpracujemy z biurem rachunkowym ATHA od lipca 2011 roku. Biuro rachunkowe ATHA świadczy dla nas kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość wykonywanych usług.

 • Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.

  Niniejszym rekomenduję firmę ATHA Sp. z. o.o, której właścicielem jest pani Alma Laber-Tomaszewska w zakresie usług księgowo-finansowych, kadr oraz doradztwa podatkowego. Współpraca z Panią Almą Laber-Tomaszewską, a w późniejszym czasie firmą, której jest szefową, obejmowała prowadzenie księgowości, rozliczeń podatkowych i celnych, raportowania finansowego, obsługi kontroli podatkowej oraz występowania wobec urzędów i sądów administracyjnych.

 • Orzeł Pawłowice Wrocław

  Nasza współpraca z Biurem Rachunkowym ATHA trwa nieprzerwanie od 2009 roku. Obsługa jest na najwyższym poziomie, personel jest w pełni zaangażowany i kompetentny. Bardzo dobra organizacja pracy w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obsługi kadrowo-płacowej oraz rzetelność sprawiają, że bez wahania możemy polecić Biuro Rachunkowe ATHA.

 • Profilogic Sp. z o.o.

  Począwszy od nawiązania współpracy z Biurem Rachunkowym ATHA, którą rozpoczęliśmy w grudniu 2015 roku, cenimy sobie solidność i profesjonalizm wszystkich pracowników. Zawdzięczając powierzenie obsługi księgowej oraz kadrowo - płacowej przez Biuro ATHA, możemy przeznaczyć większą ilość czasu na bieżące sprawy związane z naszą działalnością operacyjną. Profesjonalizm i solidność pracowników biura jest godna polecenia.

 • Publicon Sp. z o.o.

  Dotychczasowa współpraca z Biurem Rachunkowym ATHA cechuje się wysokim profesjonalizmem, indywidualnym podejściem, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Dobra organizacja pracy w prowadzeniu księgowości, obsługi kadrowo-płacowej i sumienność sprawia, że zdecydowanie możemy zarekomendować Biuro Rachunkowe ATHA.

 • SAMWHA Poland Sp. z o.o.

  Spółka ATHA współpracuje z nami od 2009 r. świadcząc usługi w zakresie doradztwa księgowego i kadrowo-płacowego. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Spółka dostosowała się do naszych oczekiwań i potrzeb wynikających ze specyfiki naszej działalności. Usługi świadczone są na wysokim poziomie, dzięki kwalifikacjom zatrudnionego personelu i w miłej atmosferze.

 • Wills Integrated Sp. z o.o

  Biuro rachunkowe ATHA obsługuje naszą firmę od początku działalności. Przez pięć lat nieprzerwanej współpracy ATHA stało się naszym Partnerem i, można powiedzieć, integralną częścią Wills Integrated.