Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Stanowisko: asystent/-ka ds. księgowości

Opis stanowiska pracy:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Bieżący kontakt z klientem biura rachunkowego
  • Umiejętności interpersonalne, łatwość komunikowania się, przystępność i pozytywna postawa wobec klientów i pracowników biura rachunkowego
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów, umiejętności organizacyjne oraz inicjatywa w działaniu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe, minimum średnie
  • Podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości
  • Podstawowa znajomość przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych
  • Podstawowa znajomość przepisów o VAT
  • Umiejętność zastosowania w praktyce przepisów podatkowych
  • Dokładność, skrupulatność, etyka
  • Znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook , Excel
  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość, sumienność, zaangażowanie
  • Pozytywne podejście do życia
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Mile widziana znajomość programu Rewizor GT
  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na czas określony poprzedzony umową o pracę na okres próbny po pozytywnej ocenie pracownika
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i wyników w pracy
  • Wsparcie doświadczonej księgowej
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze, elastyczny czas pracy
  • Pakiet medyczny ENELMED, pakiet sportowy Multisport

Zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie do przesłania CV na adres: email-img