Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Stanowisko: Księgowa

Opis stanowiska pracy:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Obliczanie podatku dochodowego
  • Rozliczanie VAT, przygotowanie deklaracji VAT
  • Bieżący kontakt z klientem biura rachunkowego
  • Bieżąca kontrola rozrachunków
  • Okresowe uzgadnianie kont
  • Przygotowywanie raportów z otwartych rozrachunków, kosztów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Znajomość przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych
  • Znajomość przepisów o VAT
  • Umiejętność zastosowania w praktyce przepisów podatkowych
  • Dokładność, skrupulatność, etyka
  • Znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook , Excel
  • Mile widziana znajomość programu Rewizor GT
  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • Wsparcie doświadczonej głównej księgowej
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze, elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny ENELMED, pakiet sportowy Multisport

Zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie do przesłania CV na adres: email-img